My deviantart here.

Listopad 2012

Beník

21. listopadu 2012 v 17:52 | Rockwolf Calle |  ♥ Můj pejsek ♥
Můj milovaný pejsek... :-) S ním se člověk vážně nenudí. Mám spoustu a spoustu legračních historek :D Ale ty možná někdy jindy :D Beňas je yorkširský terier a někdu mu s mamkou říkáme "Démonek" :D


16-20

19. listopadu 2012 v 17:59 | Rockwolf Calle |  VirusRISING
Nezdá se Vám, že skoro v každým komixu všichni autoři dávají krev? (Je fakt, že to už pak možná nikdo nechtěl, ale přece jenom :D)

WARNING! BLOOD! VAROVÁNÍ KREV!

(né, že řeknete, že jsem Vás nevarovala :D You've been warned!)


11-15

17. listopadu 2012 v 14:09 | Rockwolf Calle |  VirusRISING
Mno takže, aby to nebylo jenom Off-White, tak přidávám další díly VirusRISING :-)
Mno a protože je mamce špatně, jdu vařit (mamka ho ještě neudělala).
Zatím ahoj.

86-90

16. listopadu 2012 v 18:57 | Rockwolf Calle |  Off-White
Tak ještě další díly! :D

Jenom upozornění: Je to sakra smutný a je tam krev!

81-85

16. listopadu 2012 v 16:36 | Rockwolf Calle |  Off-White
Měla jsem čas, nudila jsem se a měla jsem chuť překládat, tak teda překládám. :D Tady máte další díly. Když mi vydrží překladací mánie, tak tady budou ještě další. Mimochodem, kdyby jste věděl někdo o nějakým dalším komixu, který by jste chtěli přeložit, nebo jenom o nějakým víte, tak prosím napište.
Totálně vytížena

11. listopadu 2012 v 16:55 | Rockwolf Calle |  Moje blbosti a info o blogu
No lidi, aby jste byli v obraze - pokoj je dodělanej ,ale stejně tady nebudu, protože škola mě totálně vytěžuje. Kdyby nebylo chemie a biologie, tak všechno budu stíhat a budou tady všechny stránky, co tu být mají a nejsou. Aby jste mě chápali, já jsem letošní školní rok osmák a chemie je pro mě předmět totálně novej a zrovna jako napotvoru máme novýho ředitele a novýho učitele zrovna na chemii a biologii. Ten učitel je ze střední školy. Dává nám šíleně moc velký zápisky (celou hodinu, od začátku až do konce, je píšeme a přitom nám vykládá látku) a já se to nestíhám všechno učit, takže mám z chemie dvě 3 (víc známek zatím nemám, to je asi dobrý, vzhledem k tomu, že máme tak moc velký zápisky) a toho učitele máme taky na biologii a zase... Moc velký zápisky. Z testu sice mám 2, ale to jenom proto, že jsem něco z toho opsala ze sešitu (měla jsem ho na klíně a on si toho nevšim, to je asi jediný, co je na něm dobrý) a pak jsem byla zkoušená a dostala jsem pětku. Všechno se mi plete dohromady a nezvládám to. Mamka o tom neví, protože říkala, že jestli budu mít blbý známky, tak mi zatrhne kroužky a to já nechci. Stačí, že už tak jsem v depresi, že budu mít právě z chemie a biologie trojku na výzo. Takže, asi budete muset počkat, až bude nějaký volno, nebo prázdniny, protože dřív asi nic nepřeložím. :-( Sorry lidi,ale fakt to nejde. Na PC se dostanu jenom z důvodů, že máme nějakej úkol, nebo prezentaci či něco jinýho co se týká školy... Držte mi palce, ať to nějak zvládnu a doufám, že vy jste na tom dobře.

Mimochodem děkuju Ezlo za novej úžasnej a krásnej design!

P.S.: Pardon za tý výlevy, ale někde to napsat musím, jinak se zcvoknu :-(