My deviantart here.

Postavy

22. července 2012 v 11:15 | Rockwolf Calle |  Off-White
Takže. Tady máte popisky k postavám. Omlouvám se za případné chyby. Mimochodem - děkuju Armen a Ezle, že se podívali na můj blog a zanechali i komenty. Díky :-)
zdroj: off-white.eu

Albert a Seven
Duo, které je jedním z mnoha týmů najatých svatých Táborů, aby našli a chytili ducha bílého vlka a obnovili tak bílého lidského ducha.

Sigrdrifa 'Seven' Valdsteinn pochází z rodiny se sáhodlouhou tradicí lovu. Už od raného děctví nesnáší své jméno a rozhodla se, že bude vycházet pod přezdívkou "Seven", což znamená, že drží své jméno v tajnosti. Má velké naděje k získání odměny za chycení ducha bílého vlka. Ikdyž je velmi disciplinovaná, odhodlaná a pragmatická, je často netrpělivá a tak se stavá často obětí svých vrtochů.

Albert Hummergail je Sevenin starý přítel, řidič a účetní... Narozdíl od ní se nikdy nezajímal o lov, či cokoliv jiného se týkalo sebemenšího zranění. Jediný důvod, proč následoval Seven do volné přírody je kvůli škádlení a kvůli tomu, aby byl u toho, až chytí ducha a dostal podíl ze Seveniny odměny.

Raigho
Silný a dynamický vůdce smečky. Jerin partner (blbé skloňování...), Isin otec a adoptivní otec Ikiho.
Narodil se a prožil své mládí v nížinách na západní straně hor Midgardsorm. Ještě za mlada přešel přes hory a tam potkal Jeru, tudíž zde vznikla Raighova smečka. Vypadá jako velmi loajalní, ale zároveň je velmi mlčenlivý a velká část jeho minulosti je stále ukryta.

Jera
Agresivní a přecitlivěla. Má sny o dokonale fungující a prospěrující smečce.
Je to chladná a velmi náročná matka, ale pro dobro svých dětí udělá cokoliv. Měla vrh štěnat se svým partnerem Raighem, ale všichni, kromě Isy, zemřeli v sněžné bouři. Po této tragedií se změnil postoj vůči druhým a dokonce se stala bipolární.

Fehu
Nejstaší a nejzkušenější člen smečky. Narodil se a ztrávil většinu svého života v lesích, v podhůří, východně od hor Midgardsorm.
Je to bývalý člen Othalininy smečky. Společně se svým synovcem Gebem se stratili během sněhové bouře a později se připojili k Raighově smečce, v níž se stal Raighovou pravou rukou, poradcem a přítelem.

Iki
Nejmladší člen smečky, kterého Raigho a Jera přijali. Našli ho v dlouhé sněhové bouři.
Miluje běhání a nahánění všeho, co se jen pohne, ale doposud nikdy nic nechytil. Jeho nemotornost a pomalus z něho dělá nešikovného a naprosto nepoužitelného při lovu.
(Taky vám příjde tak legrační? :D)

Isa
Jediné štěne z Jerina vrhu, které přežilo krutou sněhovou bouři.
Je spíše tichá,uzavřená a dobře vychovaná. Snaží se co nejlépe plnit své povinosti ve smečce, aby tak splnila matčina očekávání. Je obvykle ta, kdo uklízí rozbouřenou hladinu ze strany Jery a jejího nevlastního bratra Ikiho.

Gebo
Mladý a plachy vlk, který stejně jako jeho strýc Fehu není pokrevním spojením Raighovy smečky. Po odchoduz původní smečky nikdy nenašel cestu pzátky bez Raighovy pomoci.

Othala
Vůdce velké smečky žijící v lese poblíž Midgardsormských hor.
Převzala funkci po tragické smrti svého milovaného partnera. Má ráda jednoduchá a dočasná řešení a věří, že smečka je silná s vysokým počtem členů. Je také matkou dvou mláďat - Regina a Dainy.

Kaya
Mladá vlčice ze Othalininy smečky. Nudí se díky svému současnému životu a často sní o cestování a proto zavídí Raighově smečce, kvůli jejich životnímu stylu. Téměř každý den opouští svou smečku na hodiny a potuluje se po hranicích jejich území, aby se tak vyhnula svojim povinostem hlídání mláďat nebo lovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Off-White?

Ano! 87% (20)
Ne 13% (3)

Komentáře

1 Armen Armen | 22. července 2012 v 14:15 | Reagovat

Krásnej desing! Povedl se ti ;) Těším se na další díly :-D

2 Rockwolf Calle Rockwolf Calle | Web | 22. července 2012 v 14:25 | Reagovat

[1]: Dess dělala Ezlo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama